Polecenia

Trudno jest wymienić choć jedna wadę tego domu. Posiada on same zalety, wspaniałe miejsce, przesympatyczni właściciele, cudowne powietrze, brak komarów, piękny staw na posesji, cisza, spokój. Można by powiedzieć raj na ziemi......Gorąco polecam!
Małgorzata Bielecka (Kraków)
Jesteśmy zachwyceni pomysłowością, świetną koncepcją aranżacji wnętrz, zróżnicowanej pod względem stylu urządzenia, bardzo eleganckie i pokoje . Kompletnie oczarowały nas widoki w plenerze. Wszystkim bardzo, bardzo polecamy, zresztą myślimy że rekomendacja jest tutaj naprawdę zbędna - po prostu świetne miejsce do wypoczynku w otoczeniu natury – szumu wody i zieleni sosnowego lasu.
Zuzanna i Krzysztof Kacprzak (Tychy)
Serdecznie polecamy Pensjonat nad Tanwią! Miła atmosfera, bardzo ciekawa okolica, doskonałe miejsce dla osób chcących spędzić aktywnie swój wolny czas. Trasy rowerowe są rewelacyjne, wspaniała przyroda. Cicho i spokojnie!
Joanna i Arkadiusz Mroczek (Warszawa)
Niesamowicie urocze miejsce z dala od miejskiego zgiełku i hałasu. Dom przepiękny, taras cudowny, olbrzymi grill, a dookoła drzewa i kwiaty. Staw i rzeka na posesji. Z huśtawek , lezaków czy pontonu można rozkoszować się ciszą i widokiem bocianów. Działka olbrzymia i zadbana w każdym detalu, skoszona trawa, romantyczne elementy gdzie okiem nie spojrzeć. Właściciele przemili, przyjaźni, strasznie sympatyczni i otwarci na ludzi. Z racji doświadczeń życiowych wprowadzają światowe standardy w naszym kraju. Dziś omijałbym szerokim łukiem oblegane Suśce, Zwierzyńce i Krasnobrody i wraz z bliskimi i rowerami zaszywał się właśnie w Jędrzejówce. Niesamowite było to, że wszystko co przygotowywują właściciele dla gości jest robione jakby pod nich samych, tak więc wszystko nowe i bardzo dobrej jakości. Liczę, że będzie okazja zagościć w Domu nad Tanwią także w przyszłym roku w nowym drewnianym domku z tarasem i widokiem na staw.
Urszula i Mariusz Bartyzel